Wskażemy najlepszą z dróg

KST

O nas

Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś działa na rynku usług prawnych od 2003 roku. Profil Kancelarii jest efektem doświadczeń jej partnerów związanych z obsługą prawną przedsiębiorców prowadzących działalność w różnych sektorach gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem branży deweloperskiej, budowlanej oraz górniczej.

PROFIL

Od prawie 20 lat zapewniamy  przedsiębiorcom kompleksowe wsparcie prawne w prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z branży  deweloperskiej, górniczej, a także branży IT. Prowadzimy negocjacje, opracowujemy umowy, czuwamy nad procedurami wydawania decyzji administracyjnych. W razie potrzeby reprezentujemy naszych klientów przed sądami cywilnymi i administracyjnymi. Każda inwestycja naszego klienta, to także nasze dziecko – wyczekiwane i doglądane wspólnie z nim. Od pomysłu do pomyślnego finału. Różnorodne specjalizacje i doświadczenie poszczególnych partnerów pozwalają nam spokojnie przeprowadzić naszych klientów przez meandry prawa cywilnego, handlowego i administracyjnego. Współpraca z nami naprawdę się opłaca i zapewnia spokojniejszy sen. :)
 

Nasze specjalizacje

PROFIL
WARTOŚCI

WARTOŚCI

Wysoka jakość usług, zaangażowanie i doświadczenie – to filary, na których zbudowaliśmy naszą kancelarię. Naszym celem jest pełna satysfakcja i przekonanie klienta, że powierzył swoje sprawy profesjonalistom. Stawiamy również na edukację, dlatego od 5 lat prowadzimy bloga dedykowanego deweloperom, gdzie prostym językiem wyjaśniamy zawiłości prawa regulującego proces inwestycyjny oraz informujemy deweloperów o zmieniających się przepisach.

 

Więcej o blogu

ZESPÓŁ

Nasz Zespół to doświadczeni radcowie prawni i prawnicy wyspecjalizowani w różnych  dziedzinach prawa. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom obsługę prawną w pełnym  zakresie. Nieustannie podnosimy kwalifikacje i rozwijamy się, by naszym Klientom zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Uczymy się także od siebie nawzajem. Najlepsze pomysły na rozwiązanie problemów prawnych rodzą się w czasie burzliwych dyskusji. Zgrany i dobrze zorientowany we wszystkich sprawach zespół jest zawsze w gotowości i nasi Klienci są zawsze pod dobra opieką, nawet wtedy, gdy wyjeżdżamy na urlopy (tak, prawnicy też to robią ☺). 
 

Poznaj nasz Zespół

ZESPÓŁ
Ta strona nie zbiera i nie korzysta z plików cookies.